Презентація нових міжнародних освітніх програм » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Презентація нових міжнародних освітніх програм

4 березня 2020 року відбулася зустріч викладачів і студентів факультету інженерно-педагогічної освіти з координатором міжнародного співробітництва університету Ольгою Сушкевич.

Ольга Сушкевич розповіла про нові можливості міжнародних освітніх програм доступних для науковців, аспірантів, викладачів і студентів нашого університету в різних країнах: Франції, Естонії, Латвії, Словацькій Республіці, Америці, Японії, Туреччині.

Вона наголосила, що найперша вимога до кандидатів на участь у міжнародних проектах це знання іноземної мови. Розповіла про курси іноземних мов при нашому університеті і про процедуру отримання сертифікатів з тієї, чи іншої іноземної мови.

Наприкінці зустрічі заступник декана по міжнародній діяльності Оксана Коробань подякувала Ользі Сушкевич за змістовну і цікаву інформацію.

Презентація нових міжнародних освітніх програм