Початок навчального року: Батьківські збори для першокурсників

Сьогодні на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулися традиційні батьківські збори, присвячені початку нового навчального року. Під час зборів було обговорено кілька важливих питань. Насамперед, увагу було приділено процесу поселення студентів у гуртожитки, де батьки отримали детальну інформацію щодо умов проживання, розкладу поселення та необхідних документів.

Також було розглянуто організаційні питання щодо початку навчального року, включаючи розклад занять, основні академічні вимоги та розподіл студентів по групах. Особливу увагу приділили знайомству з кураторами, які будуть супроводжувати студентів протягом навчання та допомагати їм адаптуватися до студентського життя.

Зустріч пройшла в теплій та конструктивній атмосфері, що дозволило створити міцну основу для подальшої співпраці між батьками, студентами та викладачами факультету.