ТАНЦІ ЗАРАДИ ДОБРА » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:20-04-2017, 09:11

ТАНЦІ ЗАРАДИ ДОБРА

20 квітня 2017 року в стінах актового залу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась благодійна акція «Мистецтво заради миру», в ході якої проведено танцювальний марафон – 2017 «Ми українці!», де студенти факультету професійної та технологічної освіти взяли активну участь. Команда учасників ФПТО називалась «На стилі».

Марафон розпочався з розминки, де команда студентів нашого факультету розвеселила глядачів сучасним танцем «На стилі». Потім виконали ліричну композицію «Заманили», яка захопила подих кожного, хто був присутнім в залі.

Допомагали в постановці танців студенти факультету мистецтв Валерія Крузель та Олександр Піщаний.

ТАНЦІ ЗАРАДИ ДОБРА

Вкотре танцювальний марафон був благодійним. Кошти, які зібрані під час марафону передані через волонтерську організацію «Разом» на лікування та реабілітацію Максима Бугайова студента 4 курсу навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного університету імені Павла Тичини, який отримав важке поранення під Мар’янкою в зоні АТО.

По завершенні марафону усім учасникам було вручено подяки, а команду «На стилі» нагородили грамотою за участь у благодійній акції та солодким призом.

Ми вірими, що наші старання були не марними і Максим невдовзі повернеться в стіни нашої альма матері!