Круглий стіл за темою: «Права людини в сучасній правовій системі України» » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Круглий стіл за темою: «Права людини в сучасній правовій системі України»

10 грудня 2013 року на нашому факультеті відбувся круглий стіл за темою: «Права людини в сучасній правовій системі України», присвячений Дню прийняття Загальної декларації прав людини 1948 року.

Студенти представили доповіді, тематика яких стосувалася історії формування концепції прав людини (Санак Аня), процедури подання скарги до Європейського суду з прав людини (Драченко Богдан), місця України в правозахисній системі Ради Європи (Марціновська Марія), сучасного стану виконання Україною рішень, прийнятих Європейським судом з прав людини проти України (Чміль Дмитро).

Круглий стіл за темою: «Права людини в сучасній правовій системі України»

У результаті обговорень учасники круглого столу підкреслили, що Україні ще потрібно багато зробити, аби в повній мірі реалізувати положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та рішень Європейського суду в практичній діяльності органів судочинства України. Тут необхідна налагоджена взаємодія усіх елементів такого складного механізму, яким є держава. Саме вона несе відповідальність за порушення прав і свобод людини та громадянина.