Семінар гарантів ОП «Професійна освіта»

З метою обговорення результатів акредитації спеціальностей університету, зауважень та пропозицій експертної групи та галузевої експертної ради на кафедрі професійної освіти та технологій за профілями було проведено ознайомлюючий семінар.

Учасники засідання ознайомились зі звітами експертних груп та відповідними самоаналізами ОП, переглянули експертний висновок ГЕР та рішення Національного агенства щодо умов акредитації.

Було обговорено основне зауваження ГЕР щодо оновлення змістового наповнення ОП з урахуванням новацій в галузі 01 «Освіта/Педагогіка» в контексті «Концепції розвитку педагогічної освіти» та Стандарту вищої освіти зі спеціальності 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)».

З метою вдосконалення ОП робочі групи також проаналізували результати опитування здобувачів, випускників та стейкголдерів, розглянули пропозиції щодо оновлення кафедрального каталогу вибіркових дисциплін.