Новини, Трудове навчання

Громадське обговорення освітньої програми Середня освіта (Трудове навчання та технології): молодший бакалавр

Запрошуємо взяти участь в обговоренні та внесенні змін до освітньої програми спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) першого рівня вищої освіти.

Зауваження та пропозиції зацікавлених сторін (стейкхолдерів) щодо покращення якості освітніх програм приймаються на офіційну електронну пошту кафедри технологічної освіти:  k_technosvitu@udpu.edu.ua

Запрошуємо всіх стейкхолдерів (здобувачів вищої освіти, випускників, роботодавців, представників академічної спільноти, представників інших груп стейкхолдерів) залишити відгуки, побажання та пропозиції для покращення освітньої програми.  (заповніть Google форму)

Гарант освітньої програми доц. кафедри технологічної освіти Валентина Харитонова

v.v.h@ukr.net