Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти:погляд у майбутнє

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: погляд у майбутнє», яка відбудеться 14-15 квітня 2021 року в Уманському державному педагогічному університеті  імені Павла Тичини

Напрями роботи конференції:

1. Інтеграційні процеси в технологічній та професійній освіті.
  2. Інформаційно-комунікаційні та інноваційні технології в технологічній та професійній освіті.
  3. Компетентнісний підхід у технологічній та професійній освіті.
  4. Сучасні форми організації дистанційного навчання учнів закладів загальної середньої освіти та професійної (професійно-технічної) освіти.

Умови участі у студентській науково-практичній конференції:

Форма участі ‒ дистанційна https://meet.google.com/nek-ttmj-fjq

Для участі у конференції необхідно до 1 квітня 2021 року в одному листі (у темі листа вкажіть прізвище автора і назву міста, наприклад: Прізвище І.П._Умань) надіслати на електронну адресу оргкомітету conferentsiyafipo@gmail.com  тези доповіді в електронному вигляді, а також заповнити заявку учасника (форма додається). Назви файлів мають бути підписані відповідно до прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Прізвище І.П._тези, Прізвище І.П._заявка).

До друку приймаються публікації здобувачів вищої освіти (студентів) освітнього ступеня бакалавра та магістра

Публікація тез доповідей в електронному вигляді та отримання сертифікату про участь у конференції – безкоштовно.

Збірник тез доповідей та сертифікати в електронному вигляді будуть надіслані на електронні адреси авторів. Також матеріали конференції будуть розміщенні на офіційному сайті факультету інженерно-педагогічної освіти (https://tpf.udpu.edu.ua)

За додатковою інформацією звертатись до оргкомітету конференції:

Електронна пошта конференції: conferentsiyafipo@gmail.com

Тел. відповідальної особи: 063-583-51-31 (Бевзюк Світлана Сергіївна)

Програма конференції