На факультеті інженерно-педагогічної освіти, кафедрою техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності був проведений Регіональний науково-практичний семінар «Аварія на ЧАЕС: глобальні проблеми суспільства»  присвячений до 35-х роковин катастрофи на ЧАЕС.

Під час обговорення даної проблеми прийняли участь представники закладів освіти різного рівня, керівництво відділів цивільного захисту, відповідальні особи за стан цивільної безпеки та учасники ліквідації аварії на ЧАЕС.

Основними питаннями, які були предметом обговорення це наслідки техногенно- екологічної та гуманітарної катастрофи, адже Чорнобиль змінив життя мільйонів, а наслідки Чорнобильської катастрофи будуть з нами ще багато століть. Але є віра в те, що людство засвоїло цей урок тому , що хто не пам’ятає свого минулого – не має майбутнього.