Новини, Професійна освіта

Відбулась настановча нарада з практики у форматі meet

10 вересня на факультеті відбулась настановча нарада з практики у форматі meet для студентів денної форми навчання спеціальностей Професійна освіта (Дизайн), Професійна освіта (Харчові технології), Професійна освіта (Комп’ютерні технології) ОС «бакалавр». На нараді були «присутні» студенти таких груп та їх керівники: 1) ІІ к 36а гр. – виробнича (технологічна) практика, керівник – доцент Сажієнко О.П.; 2) IV к. 47 гр. – виробнича (технологічна) практика, керівник – доцент Філімонова І.А.; 3) IV к. 48 гр. – виробнича (технологічна) практика, керівник – доцент Гвоздецька Ю.В.;  4) IV к. 49 гр. – виробнича (технологічна) практика, керівник – доцент Сажієнко О.П.

В ході настановчої наради були розглянуті питання охорони праці під час проходження практики, завдання практики, звітна документація та зразки оформлення її.