Новини, Професійна освіта

Захист навчальної (педагогічної) практики здобувачами вищої освіти ІІІ  курcу

На факультеті відбувся захист навчальної (педагогічної) практики здобувачами вищої освіти ІІІ  курcу спеціальностей: «Професійна освіта. Харчові технології» та  «Професійна освіта. Комп’ютерні технології».

Керівники практики: 38 група – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри професійної освіти та технологій за профілями Наталія Дубова, 39 група – старший викладач кафедри професійної освіти та технологій за профілями Оксана Коробань. Практика проходила в дистанційній формі.

Здобувачі вищої освіти виконали всі поставлені завдання навчальної (педагогічної) практики та вчасно підготували звітну документацію. Під час виступів здобувачі вищої освіти ділились враженнями від проходження практики, своїми основними результатами та досягненнями.