Захист виробничої (педагогічної) практики

На факультеті відбувся захист виробничої (педагогічної) практика здобувачами вищої освіти ІІ курс 21мб група денної форми навчання ОС «Молодший бакалавр» спеціальність: 014.10 Середня освіта. Трудове навчання та технології, освітня програма: Середня освіта. Трудове навчання та технології.

Керівники практики: 31 група – викладач кафедри технологічної освіти Потапкін Віталій Сергійович , 35 група –  викладач кафедри технологічної освіти Савченко Віталій Вікторович. Практика проходила в дистанційній формі.

В ході захисту практики виступили: завідувач кафедри технологічної освіти доктор педагогічних наук, професор Терещук Андрій Іванович, керівники практик

Здобувачі вищої освіти виконали всі поставлені завдання  практики та вчасно підготували звітну документацію. Під час виступів були заслухані звіти студентів, а також відгуки керівників, також здобувачі вищої освіти ділились враженнями від проходження практики, своїми основними результатами та досягненнями.