Успішний захист виробничих (педагогічних) практик здобувачами вищої освіти

В змішаному режимі відбувся захист Виробничих (педагогічних) практик здобувачами вищої освіти наступних освітніх ступенів:

• ОС «Бакалавр» ІV курсу 47 групи денної форми навчання спеціальності 015 Професійна освіта (Дизайн), освітньої програми Професійна освіта (Дизайн) – керівник практики доцент кафедри ПО та ТП Ірина ФІЛІМОНОВА
  • ОС «Бакалавр» ІV курсу 48 групи денної форми навчання спеціальності 015.21 Професійна освіта (Харчові технології), освітньої програми Професійна освіта (Харчові технології) – керівник практики доцент кафедри ПО та ТП Тамара КРАВЧЕНКО
  • ОС «Бакалавр» ІV курсу 49 групи денної форми навчання спеціальності 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології), освітньої програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології) – керівник практики старший викладач кафедри ПО та ТП Оксана КОРОБАНЬ
  • ОС «Бакалавр» ІІІ курсу 38а групи денної форми навчання спеціальності 015.37 Професійна освіта. Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології, освітньої програми Професійна освіта (Харчові технології) – керівник практики доцент кафедри ПО та ТП Тамара КРАВЧЕНКО
  • ОС «Бакалавр» ІІІ курсу 39а групи денної форми навчання спеціальності 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології, освітньої програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології) – керівник практики старший викладач кафедри ПО та ТП Оксана КОРОБАНЬ
  • ОС «Бакалавр» ІІ курсу 24у групи денної форми навчання спеціальності 015.37 Професійна освіта. Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології, освітньої програми Професійна освіта (Харчові технології) – керівник практики доцент кафедри ПО та ТП Тамара КРАВЧЕНКО
  • ОС «Бакалавр» ІІ курсу 26у групи денної форми навчання спеціальності 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології, освітньої програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології) – керівник практики доцент кафедри ПО та ТП Микола ЗАХАРЕВИЧ.

На захисті Виробничої (педагогічної) практики були присутні: голова комісії – декан факультету професор кафедри ПО та ТП Станіслав ТКАЧУК, члени комісії – доценти кафедри ПО та ТП: Наталія ДУБОВА, Тамара КРАВЧЕНКО, Юлія ГВОЗДЕЦЬКА, Ірина ФІЛІМОНОВА, Микола ЗАХАРЕВИЧ, Олексій МЕЛЬНИК, старший викладач кафедри ПО та ТП Оксана КОРОБАНЬ, а також доценти кафедри ПО та ТП Олександр САЖІЄНКО, Вадим ЧИЧУК, викладач Катерина КРАВЧЕНКО, здобувачі вищої освіти.

Здобувачі вищої освіти проходили Виробничу (педагогічну) практику з 20 лютого по 31 березян в різних навчальних закладах професійної освіти та підготували звіти з практики, які представили на розгляд комісії. Під час виступу в своїх презентаціях здобувачі вищої освіти відобразили основні результати своєї роботи під час виробничої (педагогічної) практики, вказали мету і завдання практики, зробили опис виробничого (педагогічного) процесу, продемонстрували здобуті знання та навички, розглянули проблеми, з якими вони зіткнулися під час виконання завдань практики, провели аналіз результатів своєї роботи, представили фотоматеріали, які містили детальну інформацію про проходження практики. Здобувачі вищої освіти досить впевнено відповідали на запитання комісії, чим довели свою компетентність та здатність виконувати професійні завдання.