Захист практики за участі стейкхолдерів

5 грудня відбувся захист виробничої (педагогічної) практи здобувачів освітньої програми «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)» ОС «магістр», яка тривала 9 тижнів.

Захист практики відбувся у змішаному форматі. В роботі комісії взяли участь викладачі, керівники практик, завідувач кафедри професійної освіти та технологій за профілями Олексій МЕЛЬНИК, гарант ОП Олег МАЛИШЕВСЬКИЙ та стейкхолдери, керівники від баз практик.

Під час захисту практики здобувачі представили свої звіти, поділились враженнями про здобутий досвід під час практики та побажаннями щодо організації даного виду практики надалі. Здобувачка Вікторія ЖОВНІК запропонувала запрошувати на залікові заняття під час практики студентів молодших курсів для спільного аналізу їх.

В свою чергу Леонід ЩЕРБАК запросив викладачів фахових дисциплін брати участь у проведенні спільних уроків на базі ДНЗ «Уманський професійний ліцей».