Звітна конференція з виробничої (педагогічної) практики з інформатики

31 жовтня відбулась звітна конференція з Виробничої (педагогічної) практики з інформатики 61мп та 63мп груп ОПП «Середня освіта. Технології та трудове навчання. Інформатика» освітнього ступеня «магістр» заочної форми навчання керівник практики Оксана Коробань. Здобувачі вищої освіти виконали всі завдання практики, представили звітну документацію, а в своїх виступах-презентаціях поділилися особистими враженнями про проходження практики. Кожний із виступаючих розповів про свої заклади освіти та про умови навчання учнів, в цей нелегкий час. У всіх навчальних закладах навчання відбувається в дистанційній або змішаній формі (очно навчаються учні через тиждень). Дуже цікаві були проведені уроки з інформатики та виховні заходи на спеціалізовані та патріотичні теми що підтверджено фото-звітами. Багато інформації було про допомогу закладів освіти, а особливо учнівських колективів збройним силам України. Наприкінці зустрічі керівник практики побажала здобувачам вищої освіти подальших успіхів у професійній діяльності.