Захист навчальної (педагогічної (в закладах позашкільної освіти) практики

Відбувся захист навчальної (педагогічної (в закладах позашкільної освіти) )здобувачами вищої освіти ІІІ курс 31 група денної форми навчання ОС «Бакалавр» спеціальність: 014.10 Середня освіта. Трудове навчання та технології, освітня програма: Середня освіта. Трудове навчання та технології. Фізична культура

Керівники практики: 31 група – викладач кафедри технологічної освіти Потапкін Віталій Сергійович , 35 група –  викладач кафедри технологічної освіти Савченко Віталій Вікторович. Практика проходила в дистанційній формі.

Здобувачі вищої освіти виконали всі поставлені завдання  практики та вчасно підготували звітну документацію. Під час виступів були заслухані звіти студентів, а також відгуки керівників, також здобувачі вищої освіти ділились враженнями від проходження практики, своїми основними результатами та досягненнями.