Захист виробничих (педагогічних) практик магістрів спеціальності 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології

У заході взяли участь студенти 69мп та з66мп груп освітньої програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології). Даний вид практики завершує підготовку студентів та окреслює всі здобуті компетентності в ході навчання на освітньому ступені «магістр».

В ході захисту практики виступили: заступник декана з навчальної та виробничої практик доцент Тамара Кравченко, завідувач кафедри професійної освіти та технологій за профілями доцент Олексій Мельник, керівник практик: доцент Чичук Вадим Миколайович. Студенти активно обговорювали результати практики, ділилися враженнями та досвідом, пропонували певні кроки для покращення проходження даного виду практики.