І етап міжнародної олімпіади з програмування

30 вересня 2023 року команда факультету інженерно-педагогічної освіти «USPU_FIPO-2023» у складі здобувачів вищої освіти 39 групи Олега Драченка, Віталія Крепчука і 56 групи Сергія Шестака на чолі з тренером старшим викладачем кафедри професійної освіти та технологій за профілями Оксаною Коробань прийняла участь у відбірковому етап студентської першості світу з програмування ACM-ICPC, який є 1/8 фіналу Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery).

У змаганнях на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини брали участь 6 коман: «USPU_MAYBE_YES», «USPU_MAYBE_NO», «USPU_dedsec», «USPU_FIPO-2023», «USPU_Ghost», Уманський ліцей № 3 Уманської міської ради Черкаської області – команда «sUL3_ssAndroidss».У нелегкій боротьбі наша команда посіла почесне ІІІ місце з чим ми її і вітаємо! Бажаємо подальших успіхів та нових досягнень!