Новини, Трудове навчання

Зустріч студентів ОС «Бакалавр» І, ІІ та ІІІ курсів з гарантами освітніх програм

З метою реалізації здобувачами вищої освіти права на вільний вибір навчальних дисциплін на факультеті проведено зустріч студентів ОС «Бакалавр» І, ІІ та ІІІ курсів з заступником декана факультету доцентом Кравченко Л.В. та гарантами освітніх програм:
• Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика). – доцент Бербец В.В.;
• Середня освіта (Трудове навчання та технології. Фізична культура). – доцент Хоменко Л.М.;
Заступник декана з навчальної роботи доцент Кравченко Л.В. ознайомила студентів зі змістом «Положення про порядок вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Уманському державному педагогічному університеті», переліком навчальних дисциплін, процедурою вибору і строками здійснення вибору.
Гаранти поінформували здобувачів вищої освіти з специфікою освітніх програм, їх метою, завданнями та їх змістом, охарактеризували дисципліни вільного вибору на наступний навчальний рік, ознайомили з силабусами навчальних дисциплін. Також гаранти освітніх програм роз’яснили права здобувачів вищої освіти щодо можливості участі у визначенні дисциплін або їх змісту.
Заключним етапом зустрічі стало написання студентами заяв з переліком обраних дисциплін на 2021/2022 навчальний рік.