Новини, Трудове навчання

Майстер-клас з виготовлення бутоньєрок

Ще до весни залишилися лічені дні. Але погодьтеся, саме навесні хочеться мріяти, закохуватися, творити. Здавалося б, з чим асоціюється День усіх закоханих? Звісно ж, з коханням, із найсвітлішим почуттям та всім, що його супроводжує.

Працівники  читального залу №2 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини  та майстер виробничого навчання, викладач кафедри технологічної освіти Віта Марценюк організували для студентів майстер-клас з виготовлення бутоньєрок. Цей атрибут кріпиться у чоловіків на піджак, а у жінок — на сукню,   або як браслет на зап’ясті.

Процес створення даних прикрас досить простий, бутоньєрки своїми руками зможе зробити навіть новачок в рукоділлі, так як тут не потрібні які-небудь спеціальні навички.

Дякуємо студентам факультету іненерно-педагогічної освіти, факультету дошкільної та спеціальної освіти, факультету мистецтв за творчу атмосферу,  зацікавленість в саморозвитку,  розкриття фантазії,  вмінь і навичок.