Новини, Трудове навчання

Захист навчальної (технологічної) практики 21мб групою

Відбулась підсумкова конференція захисту практики здобувачами вищої освіти 21 мб групи.

Участь у конференції взяли участь здобувачі вищої освіти 21мб групи, гарант освітньої програми кандидат пед. наук, доцент Валентина Харитонова, завідувач кафедри технологічної освіти доктор пед. наук, професор Андрій Терещук, викладачі кафедри технологічної освіти, заступник декана з практик кандидат пед. наук, доцент Тамара Кравченко.

Керівник практики старший викладач кафедри технологічної освіти Віталій Потапкін повідомив про загальні результати проходження практики. Здобувачі вищої освіти охарактеризували свої здобутки, поділились цікавими ідеями та тим, як будуть використовувати здобуті знання і вміння в подальшій діяльності.