Науково-методичний семінар «Академічна мобільність науково-педагогічних працівників»

На факультеті відбувся науково-методичний семінар «Академічна мобільність науково-педагогічних працівників» який провела заступник декана з міжнародної діяльності факультету інженерно-педагогічної освіти Оксана Коробань.

Основними питаннями обговорення на семінарі були: організація академічної мобільності науково-педагогічних працівників і обговорення Проекту Положення про академічну мобільність науково-педагогічних працівників.

Оксана Коробань ознайомила присутніх з основними визначеннями Положення про академічну мобільність науково-педагогічних працівників, нормативною базою, метою, змістом, завданнями, видами, формами, тривалістю академічної мобільності, розповіла про організацію і звітну документацію.

Далі присутні обговорили Проект Положення про академічну мобільність науково-педагогічних працівників, розробили пропозиції щодо організації академічної мобільності.