Настановча конференція з виробничої практики 21мб (заочна форма навчання)

Настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) ОС «молодший бакалавр» заочної форми навчання.

Керівник практики – доцент кафедри технологічної освіти Валентина Харитонова – зауважила, що виробнича практика є завершальною у практичній підготовці майбутнього фахівця в галузі позашкільної технологічної освіти. Її проходження забезпечує набуття початкового професійного досвіду та соціально-професійну адаптацію.

Під час конференції було розглянуто обов’язки студента-практиканта, терміни, основну мету та завдання практики, зміст звітної документації та порядок її оформлення, процедуру захисту практики, обговорено виробничі питання щодо особливостей проведення виробничої практики в умовах воєнного часу. Окрема увага була акцентована на необхідності дотримання правил техніки безпеки під час проходження практики.

Бажаємо здобувачам вищої освіти належним чином виконати завдання практики.