Настановча нарада з навчальної (технологічної) практики здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня освітньо – професійної програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології)

Відбулась настановча нарада для проходження студентами 29  та 19а груп денної  форми навчання навчальної (технологічної) практики.
Керівник практики викладач кафедри професійної освіти та технологій за профілями Катерина Кравченко ознайомила студентів із завданнями практики в умовах змішаної форми навчання, з варіантами та способами виконання завдань практики, пошуку інформації, способами укладання звітної документації.
В ході наради акцентувалась увага здобувачів вищої освіти на дотриманні вимог техніки безпеки на робочих місцях.