Подвиг, що непідвладний часу

18 лютого в ДІАЗ «Стара Умань» куратори (Тетяна Бербец, Ірина Куценко, Наталія Баличева та Ольга Гервас) та студенти факультету були присутні на відкритті художньо-документальної виставки «Україна в боротьбі за свободу та гідність» присвяченої героїчним подіям 2014-2020 рр. в Україні.

Захід розпочався з виконання Гімну України усіма учасниками. Далі спогадами ділитись учасники Євромайдану, волонтери та мати загиблого в зоні АТО уманчанина Андрія Миронюка – Світлана Миронюк.

Під звуки «Пливе кача» схиливши голови присутні хвилиною мовчання вшанували героїв, які віддали своє життя за наше мирне майбутнє.

На виставці представлено 257 експонатів. Це і особисті речі, і портрети, і картини, і фотографії, присвячені учасникам Євромайдану і АТО.

Завдячуючи таким заходам в нашій пам’яті назавжди викарбуються імена кожного, хто в боротьбі за нашу гідність, волю та кращу долю для України віддав найдорожче – життя!