На факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся І туру студентських олімпіад

Із метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці на базі факультету інженерно-педагогічної освіти відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Середня освіта (трудове навчання та технології)» та «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)».

Перший етап олімпіади провели викладачі кафедри технологічної освіти та кафедри професійної освіти та технологій за профілями. Декан факультету Ткачук Станіслав звернувся до учасників та побажавши їм дати вичерпні відповіді на винесені для розкриття запитання і потрапити до числа переможців, які у квітні представлятимуть Університет на другому етапі Всеукраїнської олімпіади.