Новини, Професійна освіта

Звітна конференція за результатами проходження виробничої (технологічної) практики здобувачами вищої освіти ІІ курсу

30 листопада на факультеті відбулась звітна конференція за результатами проходження виробничої (технологічної) практики здобувачами вищої освіти ІІ курсу освітнього ступеню «магістр» спеціальностей 015.39 Професійна освіта Цифрові технології, 015.37 Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології. Виробнича (технологічна) практика тривала з 27 вересня по 22 жовтня 2021 р.

В роботі конференції взяли участь заступник декана з практик кандидат пед. наук, доцент Тамара Кравченко, керівники практик 67мп групи – доктор філософії, доцент Ірина Філімонова, 69мп групи – кандидат пед. наук, доцент Вадим Чичук.

На початку конференції керівники практик представили результати роботи груп за різними спеціальностям, охарактеризували особливості роботи здобувачів на базах практик.

Здобувачі всіх освітніх програм звітували про виконану ними роботу під час практики, поділились здобутим досвідом, презентували свої напрацювання. Так студент 69мп групи Олександр Кель, який проходив практику на базі «Компанії М-ТЕЛ», поділився досвідом налагодження роботи інтернет-систем, налагодження програмного забезпечення комп’ютерних систем.

Студентка 67 мп групи Тетяна Баранюк звітувала про проходження практики в олійному цеху СФГ «Антон»,  охарактеризувала особливості підготовки сировини, технології виробництва соняшникової олії, а також визначення якості та відповідності діючим стандартам сировини та готової продукції.