Новини, Професійна освіта

Захист виробничих (педагогічних) практик магістрів

На факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулись захист виробничих (педагогічних) практик магістрів. Даний вид практики завершує підготовку студентів та окреслює всі здобуті компетентності в ході навчання на освітньому ступені «магістр».

У заході взяли участь студенти 61, 65, 66, 68 груп освітніх програм Середня освіта (Трудове навчання та технології. Інформатика); Середня освіта (Трудове навчання та технології. Фізична культура); Професійна освіта (Комп’ютерні технології); Професійна освіта (Харчові технології).

В ході захисту практики виступили: заступник декана з навчальної та виробничої практик доцент Тамара Кравченко, завідувач кафедри професійної освіти та технологій за профілями доцент Олексій Мельник, керівники практик: професор Станіслав Ткачук, доцент Микола Захаревич, доцент Микола Маєвський.
Студенти активно обговорювали результати практики, ділилися враженнями та досвідом, пропонували певні кроки для покращення проходження даного виду практики.