Новини, Професійна освіта

Нещодавно в Україні відбувся І етапу національної відбіркової олімпіади ІСРС-Ukraine-2022 першості світу з програмування ІСРС  (International Collegiate Programming Contest).
Незважаючи на виняткові обставини, І етап ICPC-Ukraine-2022 проводився в онлайн форматі за тимчасовими, призначеними для адаптації до воєнного стану правилами, які мають пріоритет над офіційними правилами.
Змагання відбулися попри ракетні обстріли, повітряну тривогу, відключення електропостачання, продемонструвавши, що українським здобувачам освіти на шляху до розвитку й нових вершин не страшні жодні терористичні акти країни-агресора.
Команда факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі здобувачів вищої освіти Василя Базими, Івана Лопатко, Сергія Шестака та тренера Оксани Коробань отримала перше місце в І етапі та виборола право приймати участь у другому етапі олімпіади ІСРС-Ukraine-2022.
Вітаємо нашу команду з перемогою і зичимо подальших успіхів у підкоренні вершин програмування!